TRANSLATOR

Zapraszamy na akustyczny koncert muzyki rozrywkowej

Filia nr 2 MBP (ul. Peowiaków 12)
Godz. 20.30

Podczas koncertu zostaną zaprezentowane znane i mniej znane covery w zupełnie nowych, oryginalnych aranżacjach. Nie zabraknie również piosenek autorskich, które jeszcze nigdzie nie były wykonywane, a są materiałem przygotowanym na debiutancką płytę wokalisty – Łukasza Mielko. Usłyszymy melodyjne, interesujące kompozycje z pogranicza muzyki popularnej i nowoczesnej muzyki alternatywnej, z soulowym zacięciem w akustycznych, nastrojowych aranżacjach.
Łukasz Mielko – vocal

Absolwent kierunku Jazz i Muzyka Estradowa UMCS w Lublinie w klasie śpiewu Krystyny Prońko oraz Edukacji Artystycznej w zakresie Sztuki Muzycznej pod czujnym uchem Moniki Malec. Rokrocznie uczestniczy w warszatach jazzowych, rozrywkowych i gospel, m. in. wielokrotnie w Międzynarodowych Warsztatach Jazzowych Cho – jazz w Chodzieży, Ogólnopolskich Warsztatach Piosenkarskich w Toruniu, Janice Borla Vocal Camp w Naperville (IL, USA). Ponadto uczęszczał na zajęcia wokalne w warszawskiej Dorożkarni oraz ukończył kurs na Wydziale Wokalnym (sekcja piosenki) Fundacji Bednarska. Swoich sił próbował także w piosence musicalowej, czego rezultatem było m. in. Wystąpienie w widowisku muzycznym „Pieśń z Pieśni” Jana Kondraka. Najlepiej czuje się w repertuarze z gatunku muzyki rozrywkowej, funky, pop, soul, nie zamyka się jednak na inne style muzyczne. W 2011 roku zdobył pierwsze miejsce na Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej Start to Sing w Warszawie, a w 2012 nagrodę publiczności na Rzeszów Carpathia Festiwal. Obecnie śpiewa w chórze gospelowym Sound&Grace. Występował m. in. z: Mrozu, Afromental, Krystyną Prońko, Anią Szarmach, Moniką Urlik, Piotrem Selimem, Orkiestrą Koncertową Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego, MM Big Bang, czy Helicopters Brass Orchestra.

Kacper Zasada – instrumentalista (kontrabas i gitara basowa) i kompozytor

Pochodzący z Lublina kontrabasista i gitarzysta basowy. Ma za sobą wiele lat kształcenia
w szkołach muzycznych pierwszego i drugiego stopnia. Ukończył Wydział Jazzu w PSM im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Zainteresowany bardzo wieloma gatunkami muzycznymi. Ze swoimi zespołami dotarł do finału takich konkursów, jak: Coke Live Fresh Noise, Jazz Juniors, czy Krokus Jazz Festival. Kilkukrotnie występował na scenach największych wydarzeń muzycznych w Polsce takich, jak: Heineken Open’er Festival, Free Form Festival, Jazz Jamboree. Obecnie współpracuje na stałe i wstępuje m. in. w zespołach: Marii Sadowskiej, Ewy Pac, Sienne Singers, The &.


Marcin Cichocki - Pianista, hammondzista, klawiszowiec . Reprezentant młodego pokolenia muzyków, ur. 30. 10. 1990. Jest absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Olsztynie w klasie fortepianu klasycznego oraz Państwowego Studium Jazzowego im. Henryka Majewskiego w Warszawie (ZSM Bednarska) w klasie fortepianu jazzowego p. Michała Tokaja. Obecnie student Akademii Muzycznej na wydziale Jazzu i Muzyki estradowej w klasie.fortepianu p. Krzysztofa Herdzina (AMUZ Bydgoszcz). Zdobywca nagród na festiwalach i konkursach z wieloma zespołami, od niedawna działa również solowo, czego owocem było m.in. zdobycie I miejsca w VI Ogólnopolskim Konkursie Pianistów Muzyki Rozrywkowej i Artystów Hammondzistów w Warszawie w 2011 r. Pracuje jako muzyk sesyjny, pomimo młodego wieku brał udział w wielu nagraniach płyt, które osiągnęły status Złotej ("Folkorabel" - Enej) i Platynowej ("Folkhorod" - Enej). Współpracuje i współpracował z muzykami w Polsce jak i za granicą - wśród nich są m.in. Michał Urbaniak, Jeff Hooper, Ralph Allign, Michael Patches Stewart, Ania Dąbrowska, Łukasz Zagrobelny, Natalia NATU Przybysz, Wojtek Pilichowski, Marysia Sadowska, Jurek Małek, Piotr Polk, Marcin Urban, Krzysztof Pacan, Mateusz Krautwurst, The Positive, Ania Teliczan, Justyna Majkowska, Olga Matuszewska, Marcin Pendowski i wielu innych. Współpracuje z Teatrem Syrena (kierownictwo muzyczne spektaklu "One i my" w reż. Z. Lesienia) .

Zapraszamy! 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz