TRANSLATOR

Jak komunikować się z czytelnikiem i promować bibliotekę? Weź udział w webinarium!

26 stycznia (wtorek) o godz. 18.00 zapraszamy na  webinarium „Podaj dalej – jak skutecznie komunikować się z czytelnikiem i promować bibliotekę”. Spotkanie jest częścią miesiąca tematycznego “MOC proMOCji”, organizowanego przez społeczność LABiB i poświęconego zagadnieniu promocji.

Zapraszamy na webinarium „Biblioteka w social media”

19 stycznia (wtorek) o godz. 18.00 zapraszamy na webinarium „Biblioteka w social media”. Spotkanie jest częścią miesiąca tematycznego poświęconego zagadnieniu promocji, organizowanego przez społeczność LABiB. 

Podczas webinarium dowiemy się, w jaki sposób biblioteka może być obecna w social media. Spróbujemy zidentyfikować potencjalnych odbiorców Facebooka, Twittera, Instagrama czy Snapchata. Sprawdzimy m.in.: dlaczego warto używać hasztagów, które posty budzą największe zaangażowanie odbiorców i jaką rolę w komunikacji i promocji w social media odgrywają zdjęcia.
O promocji biblioteki w social media opowiedzą: Michał Bielicki (Nowe Technologie Lokalnie), Anna Niemczyk (Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie) i Marta Piasecka (Miejska Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie).