TRANSLATOR

Dzień Darmowej Dostawy dzisiaj w sklepach internetowych w całej Polsce

Ponad 2600 sklepów internetowych przyłączyło się do organizowanego dzisiaj w całej Polsce Dnia Darmowej Dostawy, oferując swoim klientom darmową przesyłkę za dokonane zakupy.

Dzień Darmowej Dostawy inspirowany jest akcją Free Shipping Day odbywającą się w Stanach Zjednoczonych od 2008 roku. Jej głównym celem jest zachęcenie ludzi do robienia zakupów w sieci. W czasie całego dzisiejszego dnia sklepy uczestniczące w akcji oferują wszystkim swoim klientom darmową dostawę zamówień, niezależnie od ich wartości, sposobu płatności i metody dostawy.

W Polsce Dzień Darmowej Dostawy organizowany jest po raz szósty. Jak co roku do akcji przyłączyło się również wiele księgarń i wydawnictw, dając czytelnikom sposobność okazyjnego zakupu książek i komiksów. Darmową dostawę oferują m.in. Matras.pl, TaniaKsiazka.pl, Albertus.pl, Sklep.Gildia.pl, Agito.pl, Ksiazki.org i Eksiegarnia.pl. Bez kosztów przesyłki można również zamawiać w sklepach należących do wydawnictw: Muza, Sine Qua Non (LaBotiga), Znak, Czeskie Klimaty, Egmont, Agora, Prószyński i S-ka, Media Rodzina i grupy wydawniczej Publicat, a także w antykwariatach i sklepach specjalistycznych.