TRANSLATOR

22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Lublinie

Tegoroczny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zorganizowany będzie pod hasłem: "Na ratunek". Zebrane podczas niego pieniądze będą przeznaczone na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów. Sprawdźcie, jakie atrakcje czekają na Was w Lublinie.
Filia nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie po raz pierwszy przystępuje do Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na odwiedzających w tym dniu bibliotekę czekają plastyczne atrakcje, a bibliotekarze "od serca" doradzą, jaką książkę najlepiej przeczytać.
W programie:
− tworzenie wielkiego serca WOŚP (metodą wyklejania);
− kolekcja dzieł literackich "z sercem";
− każdy z odwiedzających filię otrzyma pamiątkowe serce z cytatem.
Filia nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej, będzie czynna w godz. 12.00 - 17.00.O godz. 11:22 na Torze w Lublinie przy ul. ul. Zemborzyckiej 85 odbędzie się Wielkoorkiestrowy Rallysprint. Do udziału w imprezie organizatorzy zapraszają wszystkich kierowców posiadających prawo jazdy i dysponujących sprawnym, dopuszczonym do ruchu samochodem. Rywalizacja w kilku klasach pojemnościowych i w klasyfikacji generalnej odbędzie się na torze, zamiast wpisowego pieniądze będą umieszczane w puszce WOŚP.

Podczas niedzielnej Auto - Giełdy na Rynku Hurtowym w Elizówce już od godziny 7:00 rano pracownicy PZM będą zbierać pieniądze do puszek WOŚP. Od godziny 10:00 chętni będą mogli skorzystać z pokonania samochodem szkoleniowym PZMotu specjalnie przygotowanego toru w Alko-Goglach. Są to gogle, które wyglądem przypominają zwykłe okulary narciarskie, jednak po ich założeniu widzimy świat prawie tak, jak osoba, która wypiła na przykład cztery piwa.
Dodatkowo, będzie można poznać zasady udzielania pierwszej pomocy pod okiem instruktora ratownictwa drogowego. 

„Kilometrowa Orkiestra Świątecznej Pomocy” – to wyjątkowa inicjatywa, której idea jest prosta. Wystarczy przyjść w dniu 12 stycznia 2014 roku, w godzinach od 13:00 do 18:00 do Galerii Handlowej Lublin Plaza, wejść na bieżnię i pobiec, Dla wszystkich uczestników przewidziane są prezenty w postaci koszulek „Kilometrowej Orkiestry Świątecznej Pomocy”, gadżetów od sponsorów.
W trakcie imprezy planowane jest przebiegnięcie 350 kilometrów.

Pub & Restauracja Czarna Owca (ul. Narutowicza 9) zapraszają w dniu Finału na koncert organizowany na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W koncercie wystąpi 5 zespołów muzycznych oraz DJ.
Biletem wstępu na koncert będzie dobrowolny datek na rzecz WOŚP.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz