TRANSLATOR

„Książki Magazyn do czytania” – nowy numer od dzisiaj w kioskach!

Od dzisiaj w salonikach prasowych, kioskach oraz innych miejscach dystrybucji prasy można znaleźć nowy numer dwumiesięcznika „Książki. Magazyn do czytania”. W dwunastej odsłonie periodyku przeczytamy m.in. rozmowę Wojciecha Orlińskiego z Danem Brownem, premierowy fragment nowej powieści Michała Witkowskiego „Zbrodniarz i dziewczyna”, zaś Ignacy Karpowicz, Wojciech Kuczok, Joanna Bator i Patrycja Pustkowiak wyjaśnią, jak się pisze o seksie.

Ponadto Janusz Rudnicki odpowie na pytanie „Kto zabił Franza Kafkę?”, Vladim Makarenko spróbuje przewidzieć, co Jaff Bezos i jego Amazon zmienią w Polsce, dowiemy się też o nowej królowej podbijającej serca polskich czytelniczek, czyli Annie Ficner-Ogonowskiej, autobiografię Mike’a Tysona skomentuje Radosław Lniarski, zaś skandynawski pisarz Karl Ove Knausgård opowie o swojej głośnej książce „Moja walka”, która ukaże się u nas wkrótce nakładem Wydawnictwa Literackiego.

Tradycyjnie w numerze znajdziemy również felieton Mariusza Szczygła, najważniejsze nowości kwartału, które poleca Juliusz Kurkiewicz, plotki z wyższej półki, omówienie nowych, głośnych tytułów na rynkach wydawniczych w Niemczech, Francji, Rosji, Skandynawii, w obu Amerykach i Japonii oraz kwestionariusz „Książek” – tym razem na pytania Donaty Subbotko odpowiada Magdalena Tulli.


Źródło:
http://booklips.pl/przeglad/prasa/ksiazki-magazyn-do-czytania-nowy-numer-juz-jutro-w-kioskach/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz