TRANSLATOR

Nie ma Open’era bez książek i czytania!

Po zeszłorocznym sukcesie biblioteki na Festiwalu Open’er wspólnie z Programem Trzecim Polskiego Radia i Alter Art,  przygotowaliśmy trzecią edycję festiwalowej biblioteki.
Nasza biblioteka jest wyjątkowa i otwarta dla wszystkich od 2 do 5 lipca! Dla bosych, dla tych, którzy zawsze w trampkach i oczywiście dla wszystkich w kaloszach. Konkursy, zabawy literackie i nieformalne spotkania ze znanymi polskim autorami. Wszystkim, dla których czytanie jest przyjemnością i czynnością tak naturalną jak oddychanie i słuchanie muzyki, zapewnimy kontakt z książką. A tym, którzy dotąd stronili od książek pokażemy, że warto czytać.


Dzięki wydawcom, którzy odpowiedzieli na nasz apel i pomogli zapełnić półki naszej biblioteki, wybór będzie ogromny - nowości i klasyka, coś dla miłośników muzyki, filmu, fantastyki i historii, biografii, reportaży, kryminałów i dobrych powieści. Pojawią się też książki dla dzieci i młodzieży.

A w konkursach specjalnych specjalne nagrody – kultowe już koszulki Instytutu Książki z Czesławem Miłoszem i Zbigniewem Herbertem wyprodukowane przez Pan Tu Nie Stał. Zapraszamy!

Ale to nie wszystko, bo w tym roku, w ALTERCAFE nasi wyjątkowi goście.
3 lipca - Sylwia Chutnik
4 lipca - Ignacy Karpowicz
5 lipca - Małgorzata Rejmer

Zawsze o 16.30. Będą ciekawe rozmowy i autografy!

Prowadzenie: Michał Nogaś (Program Trzeci Polskiego Radia) i Szymon Kloska (Instytut Książki)

Jack White, Pearl Jam, Faith No More, The Black Keys, Rojek, Pustki, Mela Koteluk, Sylwia Chutnik, Ignacy Karpowicz, Małgorzata Rejmer i festiwalowa biblioteka pełna książek. Tak zapowiada się tegoroczny Open’er.

Do czytania na lotnisku Gdynia-Kosakowo zapraszają Instytut Książki, Program Trzeci Polskiego Radia i Alter Art. A wszystko w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa! Czytajmy! Warto!

Źródło:
http://www.instytutksiazki.pl/wydarzenia,aktualnosci,31391,nie-ma-open%E2%80%99era-bez-ksiazek-i-czytania!.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz