TRANSLATOR

Konkurs FunGra

Serdecznie zachęcamy do zorganizowania konkursu dla dzieci FunGra - na najlepszy projekt edukacyjnej gry komputerowej. Konkurs to wspólna inicjatywa firmy Funmedia, która prowadzi projekt „FunEnglish w bibliotece” oraz Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W konkursie może wziąć udział każda biblioteka publiczna uczestnicząca w projekcie „FunEnglish w bibliotece”.
Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zebrać grupę od 3 do 15 dzieci, które wspólnie wymyślą grę ułatwiającą naukę angielskiego, a następnie narysują miejsce, gdzie się rozgrywa, jej bohaterów lub zadania. Autorzy najlepszego projektu będą mieli okazję swoje pomysły zobaczyć w wirtualnej rzeczywistości i zagrać w grę stworzoną na podstawie wymyślonych przez nich historii - taka gra zostanie wyprodukowana przez firmę Funmedia. 

Zwycięzcy, a także członkowie ekip, które uplasują się na drugim i trzecim miejscu - otrzymają bezpłatny dostęp do kursu funenglish.pl na własny, domowy użytek. Atrakcyjne nagrody czekają też na trzy najlepsze biblioteki - każda z nich otrzyma komputer.

Konkurs trwa do końca lutego 2014 (tzn. do tego czasu można przesyłać prace konkursowe).
Szczegółowe informacje na temat konkursu można znaleźć tutaj:
http://www.biblioteki.org/pl/kurs_na_angielski/konkurs_fungra

Serdecznie zachęcamy do udziału!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz