TRANSLATOR

Wieczór komediowy w wykonaniu Teatru RealiumDzielnicowy Dom Kultury "Bronowice" serdecznie zaprasza w najbliższy piątek, 28 marca o godzinie 18.00 na Wieczór komediowy w wykonaniu Teatru Realium.

Para Idealna
Autor:  Juliane Homokay
Przekład i reżyseria: Adrian Krać
Występują: Barbara Jaskmanicka, Adrian Krać, Paweł Półchłopek
Czas trwania: 14 min.

Opowiadanie bajek na dobranoc to wcale nie taka prosta sprawa. Zwłaszcza gdy pozornie prosta opowieść o pewnej parze młodej wymyka się spod kontroli narratorowi, którego starania by opowiedzieć piękną historię o idealnym życiu pary młodej spełzają na niczym w konfrontacji z mało wyrafinowaną rzeczywistością.

Papierkowa robota
Autor: NIck Zagone
Przekład i reżyseria: Adrian Krać
Występują: Natalia Bienias, Adrian Krać
Czas trwania: 15 min.

Pozornie przypadkowa wizyta pewnego mężczyzny w urzędzie zamienia się w wywiad matrymonialny prowadzony przez atrakcyjną urzędniczkę. Rozmowa z czasem nabiera rozpędu i w błyskawicznym tempie zamienia się w pierwszą randkę. Dalsze konsekwencje to małżeństwo, wspólny dom, dziecko, wypalenie w związku i ostatecznie dramatyczny rozwód. A wszystko to w przeciągu dwunastu minut załatwiania nowego dowodu rejestracyjnego i prawa jazdy.

Morderstwo przed północą
Autor: Jeff Goode
Przekład i reżyseria: Adrian Krać
Czas trwania: 15 min
Występują: Barbara Jaskmanicka, Adrian Krać, Paweł Półchłopek

Dick Piston jest hotelowym detektywem, który całe noce spędza na prowadzeniu śledztw w sprawie dokonywanych w Hotelu Lakeview morderstw oraz upijaniu się tanią whisky w hotelowym barze. Pewnej nocy do jego biura wpada niezwykle piękna, zmysłowa i seksowna ofiara zabójstwa. Od tego momentu detektyw Piston zostaje wplątany w kolejną beznadziejną sprawę, którą będzie musiał rozwiązać w niecałe dziesięć minut.

Piwna dziewczyna
Autor: Walter Wykes
Przekład i reżyseria: Adrian Krać
Czas trwania: 15 min.
Występują: Magda Sierocińska, Adrian Krać, Paweł Półchłopek

Po kolejnej ucieczce od swojej dziewczyny, Bob znajduje pocieszenie w ramionach innej kobiety. Nie jest to jednak zwykła zdrada gdyż Bob stworzył sobie nową miłość z aluminiowych puszek. Jego niezwykłe przywiązanie do „złotego trunku” sprawia w końcu, że za sprawą płomiennego uczucia oraz alkoholowych majaków piwna istota ożywa, przez co wprowadza niezły zamęt w życie Boba i jego prawdziwej dziewczyny Flo.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz