TRANSLATOR

Akcja studentów: Dodaj dzieciom sił do walki z rakiem. Napisz do nich list!

Nie wszystkie dzieci spędzą święta w swoich domach. Niektóre pozostaną w szpitalach... Zrób im świąteczną niespodziankę i dodaj sił do walki z rakiem! Akcję "List Cichego Przyjaciela" organizują studenci KUL.
Jak? Napisz list, bajkę, śmieszną rymowankę lub po prostu kilka ciepłych słów. Jeśli potrafisz zrób świąteczną kartkę, a opisaną historyjkę opatrz własnoręcznymi rysunkami. List zaadresuj: Do Przyjaciela, podpisz: Cichy Przyjaciel - i wrzuć do specjalnie przygotowanych skrzynek na terenie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II przy szatni w Collegium Jana Pawła II w siedzibie Uczelnianego Samorządu Studentów KUL na Wydziale Prawa przy ul. Spokojnej 1 przy Stołówce Akademickiej KUL przy szatni w gmachu głównym KUL przy księgarni i przy Rektoracie na I piętrze w gmachu głównym KUL w Kampusie Wschodnim w bibliotekach oraz na I i II piętrze obu budynków (Droga Męczenników Majdanka 70).

Listy będą zbierane do 19 grudnia. Studenci KUL i wolontariusze dostarczą je następnie dzieciom przebywającym na oddziałach onkologicznych wybranych szpitali w Lublinie, Gdańsku i Warszawie. Akcja pod hasłem "List Cichego Przyjaciela" organizowana jest w tym roku po raz trzeci. Jest to wspólna inicjatywa Koła Naukowego Studentów Pedagogiki KUL, redakcji gazety studenckiej "COŚ nowego" oraz studentów działających w programie "Projektor - wolontariat studencki".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz