TRANSLATOR

Wschód Kultury - Inne Brzmienia Art'n'Music Festival

Asian Dub Foundation, The Tiger Lillies i Big Lao Che Band zagrają w lipcu w Lublinie na Wschód Kultury - Inne Brzmienia Art'n'Music Festival. A to dopiero początek atrakcji...


Wschód Kultury - Inne Brzmienia Art’n’Music Festival prezentuje najciekawsze i najbardziej wartościowe zjawiska muzyczne z pogranicza różnych gatunków, stawia na oryginalność, wysoką jakość artystyczną oraz niezapomniane przeżycia estetyczne, a także pewien szczególny pierwiastek wschodni, który choć obecny od zawsze, w tym roku, dzięki projektowi Wschód Kultury zyska szczególną rangę.

Na festiwalu zagra Asian Dub Foundation, ikona sceny world music i reggae, od lat wytyczająca nowe kierunki w swoim nurcie. Usłyszymy The Tiger Lilies, fenomenalne trio z Londynu, które łączy elementy muzyki, teatru i kabaretu, a także największą nadzieję białoruskiej sceny niezależnej, zespół Serebryanaya Svadba.

Specjalnie pod kątem Innych Brzmień powstał projekt Big Lao Che Band, czyli grupa Lao Che, wzbogacona o rozbudowaną sekcję dętą i gramofony oraz unikalnych gości m. in. Yegora Zabelova i Swietę Bień z Mińska. Podczas festiwalu swój dorobek w formie koncertów, warsztatów i spotkań z artystami zaprezentuje Kilogram Records – wytwórnia Oli i Mikołaja Trzaski.

Wschód Kultury - Inne Brzmienia Art'n'Music Festival to nie tylko muzyka. Coś dla siebie spośród 10 modułów festiwalu, znajdą również miłośnicy ambitnego kina, literatury i sztuki współczesnej. Najmłodsi zaś będą mogli uczestniczyć w przygotowanych specjalnie z myślą o nich Małych Innych Brzmieniach.

Informacje na temat programu można znaleźć na stronie festiwalu. Do końca maja będziemy ujawniali kolejne gwiazdy. Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz