TRANSLATOR

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Martą Sztokfisz i promocję książki "Chwile, których nie znamy. Opowieść o Marku Grechucie"

Już w dzisiaj o godzinie 17.00 w Filii nr 2 MBP odbędzie się spotkanie autorskie z Martą Sztokfisz i promocja książki "Chwile, których nie znamy. Opowieść o Marku Grechucie". Zapraszamy!
Marta Sztokfisz to znana polska dziennikarka i pisarka, autorka wielu książek biograficznych. Po przejmującej historii o Edycie Klein („Księżniczka deptaku. Opowieść o Edycie Klein”) i nie-zwykłym pomniku wystawionym za życia Jerzemu Hoffmanowi („Jerzy Hoffman. Gorące serce”), przyszedł czas na wydanie książki o Marku Grechucie.
Grechuta, przez wielu postrzegany jako niedostępny, w książce Sztokfisz zostaje ściągnięty przez nią z piedestału i opisany jak jeden z nas. Książka jest portretem Grechuty wynikającym z kilku-dziesięciu rozmów autorki z osobami bezpośrednio związanymi z artystą. Marta Sztokfisz  w  niezwykły  sposób  wprowadza  czytelnika  w  realia  czasów,  w  których  żył i tworzył lider Anawy.

Książka jest opowieścią pełną realizmu, napisaną bez zbędnych przerysowań i dowodem na to, ze warto jest podążać za swoimi marzeniami i pragnieniami, bo przecież „ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy”.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz