TRANSLATOR

Wybieramy wydarzenie kulturalne 2014

Sukces monodramu "Od przodu i od tyłu" Mateusza Nowaka prowadzi w głosowaniu czytelników na najlepsze wydarzenie kultury "Strzały 2014". Kolejne miejsca zajmują spektakl "Mistrz i Małgorzata" oraz koncerty z cyklu "Opus Magnum". Czy taka trójka utrzyma się do końca plebiscytu? Wszystko w Państwa rękach.
Niekwestionowanym liderem jest monodram "Od przodu i od tyłu", który zgromadził do tej pory 32% wszystkich głosów. Niemal o połowę gorszy wynik (18 proc.) uzyskał "Mistrz i Małgorzata" Teatru Osterwy. Medalowe miejsce zajmuje jeszcze "Opus Magnum" - KULowskie wieczory z muzyką".

Głosowanie trwa do 18 marca, dlatego każde z nominowanych wydarzeń wciąż zachowuje realne szanse na zdobycie statuetki. W drodze do sukcesu najwięcej wysiłku będą musieli jednak włożyć zwolennicy "Tężni" Roberta Kuśmirowskiego. Jego praca zdobyła tylko 1 proc. wszystkich głosów i zajmuje obecnie ostatnie miejsce. Ciężkie zadanie czeka też Marcina Wrońskiego i Pracownię Sztuki Zaangażowanej Społecznie "Rewiry" - 3 proc. Wynik plasuje ich obecnie w końcówce stawki.


Aby poprawić wynik swoich faworytów, wystarczy KLIKNĄĆ TUTAJ i oddać swój głos.

A tak przedstawia się finałowa dziesiątka:

Wybierz najciekawsze wydarzenie kulturalne minionego roku - Strzały 2014. Poniżej prezentujemy finałową dziesiątkę:

1. "Brzask" Skubasa

2. Działalność Pracowni Sztuki Zaangażowanej Społecznie "Rewiry"

3. Festiwal Filmu i Sztuki "Dwa Brzegi"

4. Kronos Quartet na festiwalu Kody

5. Nagroda Wielkiego Kalibru dla Marcina Wrońskiego

6. Opus Magnum - KULowskie wieczory z muzyką

7. Spektakl "Mistrz i Małgorzata" w Teatrze im. J. Osterwy

8. Spektakl "Zły Pan" w Teatrze im. H. Ch. Andersena

9. Sukces monodramu "Od przodu i od tyłu" Mateusza Nowaka

10. "Tężnia" Roberta KuśmirowskiegoGłosować można na stronie lublin.gazeta.pl. Zwycięzców poznamy 23 marca podczas gali "Wydarzenia Kultury Strzały 2014" na Zamku Lubelskim. Tego dnia poznamy także laureatów Nagród Prezydenta Miasta Lublin w kategoriach: nagroda artystyczna, upowszechnianie kultury, całokształt działalności oraz mecenas kultury.

Źródło:
http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,48724,17561613,Wydarzenie_kulturalne_2014__Zobacz__kto_prowadzi_w.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz