TRANSLATOR

Big Book Festival już w ten weekend w Warszawie!

Big Book Festival to święto wielbicieli książek. Dwa dni, kilka tysięcy czytelników, 150 gości, 50 spotkań w międzynarodowym towarzystwie, dyskusje, spacery literackie, głośne czytanie, wirtualne rozmowy. Kilkanaście miejsc, wydarzenia na serio i z przymrużeniem oka. Zaskakujące przestrzenie miasta, ulice, prywatne gabinety pisarzy. Nowoczesny festiwal włączający publiczność w akcje literackie. Zaskakujący i tworzony wspólnie. Całkowicie otwarty.
Big Book Festival odbywa się po raz drugi. W 2014 roku towarzyszy mu hasło „Tyłem do przodu!” – na dwa dni w Warszawie czas przeszły połączy się z przyszłością, staromodne wartości z nowoczesnością, a sprawy minione z wizjami jutra. Autorem pomysłu i organizatorem festiwalu jest Fundacja „Kultura nie boli”. Wydarzenie współtworzą partnerzy, dzięki którym Big Book Festival oferuje publiczności niepowtarzalny, intensywny program.

W programie festiwalu m. in.: maraton literacki "Iwaszkiewicza Sprawy Osobiste", sparring literacki w ogrodach Ambasady Szwecji, Literacki Retro - Piknik w domu Iwaszkiewicza na Stawisku, wizyty w apartamentach słynnych pisarzy i wiele innych atrakcji.
Szczegółowy program Big Book Festival znajdziecie TUTAJ.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz