TRANSLATOR

Bytom wypuszcza kolekcję odzieży inspirowaną Markiem Hłaską

Polska marka Bytom zamierza wprowadzić wkrótce do sprzedaży kolekcję męskiej odzieży inspirowaną postacią Marka Hłaski. Ideą kolekcji Bytom The Culture Icons jest odświeżenie autentycznego stylu, nieodłącznie kojarzonego z wybitnymi osobowościami polskiej kultury. Dotychczas ukazały się garnitury, swetry, koszule i krawaty inspirowane osobą Zbigniewa Cybulskiego. Wybór Marka Hłaski również wydaje się nieprzypadkowy. Uderzająco podobny do Jamesa Deansa autor „Pięknych dwudziestoletnich” słynął z niekonwencjonalnego stylu, nosząc charakterystyczne uczesanie i podniesiony kołnierz kurtki, jeszcze zanim miał możliwość zobaczyć amerykańskiego aktora na ekranie.

Nie ujawniono dotąd, jak będą prezentować się elementy garderoby wchodzące w skład kolekcji Marek Hłasko. Na materiałach promocyjnych znajdziemy jedynie samego pisarza.

Bytom to istniejąca od 1945 roku marka odzieży dla mężczyzn, w której poza klasycznymi garniturami znaleźć można m.in.: stylowe płaszcze, wyrafinowane koszule, solidne buty, ciekawe dodatki i akcesoria. Zgodnie z zapowiedzią kolekcja Marek Hłasko będzie dostępna wkrótce w wybranych sklepach stacjonarnych i internetowym.



fot. Bytom S.A.

Źródło:
http://booklips.pl/newsy/bytom-wypuszcza-kolekcje-odziezy-inspirowana-markiem-hlaska/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz